Оновлення дерев'яного столу, крок по кроку

У вас вдома є старий письмовий стіл, який вже не виглядає як колись? Якщо він зроблений з дерева, ви можете відреставрувати його без особливих зусиль. Як оновити письмовий стіл? Які матеріали та інструменти слід використовувати? Пропонуємо вам покрокову інструкцію, як оновити старий письмовий стіл.

З цієї статті ви дізнаєтеся:

  • Чому оновлення старого письмового столу - це гарна ідея?
  • Як відреставрувати стіл? Підготовка
  • Реставрація письмового столу крок за кроком

Письмовий стіл - невід'ємна частина кімнати будь-якого учня. Зараз, коли ми все частіше працюємо вдома, він також став важливим аксесуаром домашнього офісу. Хочете облаштувати комфортний домашній офіс? Замість того, щоб купувати нові меблі, варто відремонтувати стіл, якому вже багато років, але який все ще служить вам добре.

Як оновити робочий стіл? У цій статті ви знайдете корисні поради. Ми розповімо, як підготуватися до роботи, які матеріали та інструменти необхідні, як підготувати стіл до фарбування. Ми будемо використовувати продукцію ТМ VIDARON, щоб оновити ваш письмовий стіл.

shutterstock_1193162077

Чому оновлення старого письмового столу - це гарна ідея?

Чому відреставрований стіл - краща ідея, ніж купівля нових меблів? По-перше, тому що реставрація письмового столу - це набагато дешевше рішення. Все, що вам потрібно - це кілька інструментів, наждачний папір або шліфувальна машина (яку можна взяти напрокат) і відповідні продукти VIDARON! Далі - ваш час, але пам'ятайте, що відновлення меблів може бути задоволенням саме по собі та ідеєю для нового хобі!

По-друге, старі письмові столи, особливо післявоєнні столи та столи 1960-х чи 1970-х років, сьогодні дуже популярні. Ми полюбили простий і функціональний дизайн з попередньої епохи, а ціни на відреставровані столи можуть навіть перевищувати ціни на нові меблі. Якщо ви відремонтуєте їх власноруч, ви можете мати дизайнерські меблі у вашому домі за мінімальні кошти.

По-третє, реставруючи меблі власноруч, ви долучаєтесь до тенденції щодо зменшення кількості відходів, а отже, дбаєте про навколишнє середовище.

shutterstock_1716833923

Як відреставрувати стіл? Підготовка

Відреставрувати старий письмовий стіл не так вже й складно. Однак потрібно правильно підготувати меблі до ремонту. Насамперед потрібно зібрати потрібні матеріали та інструменти.

Чим і як оновити робочий стіл? Почнемо з виробів ТМ VIDARON. Які з них підійдуть для оновлення дерев'яних меблів? Ось наші рекомендації:

  • Захисно-декоративний Лакобейц VIDARON - надає деревині красивого кольору, не приховуючи її текстури, і водночас створює еластичне та міцне покриття, яке захищає деревину від подряпин і плям та надає їй довговічності. 
  • Бейц для деревини VIDARON - виріб, який надає деревині гарний колір, але залишає видиму текстуру та унікальний візерунок. Дає гладку, однорідну поверхню з високими естетичними якостями. Доступний в широкому діапазоні відтінків, від вибіленого дуба до американського горіха і темних екзотичних порід деревини. Єдине, що потрібно пам'ятати, це те, що Бейц VIDARON не утворює стійкого до плям і подряпин покриття - все одно потрібно використовувати лакофарбовий засіб, наприклад, Безґрунтовочний лак VIDARON.
  • Олія для деревини VIDARON - засіб, що ідеально підходить, наприклад, для покриття стільниць. Живить і зміцнює деревину, оскільки містить карнаубський віск. Дуже легко наноситься і має матову поверхню. Корисний, коли ви хочете, щоб предмет меблів мав максимально природний вигляд.
  • Лак без ґрунтовки VIDARON - створить покриття, стійке до подряпин, механічних пошкоджень та плям від кави, чаю або вина. Безбарвний, швидко сохне, має легкий аромат і легко наноситься.
  • Акриловий лак VIDARON - виріб з підвищеною стійкістю до стирання, подряпин, механічних пошкоджень, плям від кави, чаю або кетчупу. Швидковисихаючий - покриття висихає всього за 1 годину.
  • Шпаклівка для деревини VIDARON - готовий до використання продукт для ремонту глибоких подряпин і дефектів на меблях. Утворює еластичне, міцне покриття, яке після шліфування можна фарбувати різними меблевими засобами.

Вам також знадобляться матеріали для фарбування та захисту столу:

  • Наждачний папір різних градацій для шліфування меблів.
  • Електрична шліфувальна машина, якщо ви не хочете шліфуватити меблі вручну.
  • Теплова гармата для видалення старих покриттів (які були вкриті лаком або олійною фарбою).
  • Шпатель по дереву для зішкрябування старих покриттів.

Пензлик або тампон для фарбування, інші аксесуари для фарбування, наприклад будівельний скотч.

shutterstock_1170500386

Реставрація письмового столу крок за кроком

Як відреставрувати старий письмовий стіл? Є два етапи: підготовка меблів до фарбування (тобто зняття старих покриттів і шліфування) та фарбування і захист стійким до подряпин або плям покриттям.

Крок 1: Підготуйте стіл до нанесення нових покриттів.

  • Якщо ваш стіл має старе покриття, то перед нанесенням нового покриття його потрібно видалити. Це буде особливо складно, якщо ваш стіл раніше був пофарбований олійною фарбою або лаком.
  • Як зняти старе покриття з меблів? Є кілька способів. Можна відшліфувати стіл вручну (це нудно і трудомістко),а можна скористатися електричною шліфувальною машиною (обережно, щоб не пошкодити меблі). Найкраще використовувати теплову гармату - це обладнання, яке працює як фен. Вона нагріває поверхню так, що покриття відклеюється, і ви можете зняти його.
  • Якщо є порожнини, подряпини або отвори, на цьому етапі їх потрібно заповнити шпаклівкою для деревини VIDARON.
  • Після того, як ви видалили старе покриття і заповнили дефекти, стіл потрібно відшліфувати до блиску. Спочатку використовуйте наждачний папір з більшою зернистістю, поступово переходячи до більш дрібної.
  • Останній крок у підготовці столу до нового покриття - ретельно пропилососити, вимити та висушити. Особливу увагу приділіть кутам і важкодоступним місцям.

Крок 2: Нанесення нового покриття на старий стіл

  • Як ви уявляєте собі реставрацію старого письмового столу? Скажімо, ви хочете надати йому нового кольору за допомогою Бейцу для деревини Vidaron, а потім покрити його безґрунтовим лаком Vidaron
  • Нанесіть вибраний вами колір Бейцу VIDARON за допомогою бавовняної тканини або тампона. Рівномірно видаліть надлишки продукту ганчіркою вздовж волокон.
  • Можливо, вам знадобиться два шари. Нанесіть їх з інтервалом 24 години.
  • Ще через 24 години можна наносити безґрунтовочний лак VIDARON. Фарбувати при температурі від +16°C до +25°C м'яким пензлем, валиком або розпилювачем.
  • Між наступними шарами лаку (зазвичай використовується два) може знадобитися міжшарове шліфування наждачним папером із зернистістю 320.

shutterstock_1387892654

Відреставрований письмовий стіл, стане найкрасивішою прикрасою вашого інтер'єру.

Вам подобається наша ідея реконструкції дерев'яного столу? Якщо у вас в підвалі або на горищі зберігається такий скарб, варто дати йому нове життя і гарний вигляд! З нашою допомогою та завдяки продукції ТМ VIDARON ваш старий письмовий стіл стане найкращою прикрасою вашої вітальні, спальні або робочого кабінету вдома!

  • shutterstock_1716833923.jpg
  • shutterstock_1387892654.jpg
  • shutterstock_1193162077.jpg
  • shutterstock_1170500386.jpg

Супутні вироби